Čakrové sklenice - sada 7ks 0,25l

 
Novinka
Kód produktu M6290
Výrobce Nature´s design
Kategorie Životní styl
Dostupnost Na dotaz
Cena bez DPH 1 388,43 Kč
Cena vč. DPH 1 680 Kč

Počet (ks)

 
 
Bezolovnaté sklo. Afirmace spojené se symboly čaker Pro horké i studené nápoje.

7 afirmací, barev  a symbolů pro každou čakru.

1.Kořenová čakra - Zdraví - červená barva - Spojení se svým fyzickým tělem a vnímání domova.  Když je otevřená, dává pocit uzemění, stability, bezpečí a důvěry.  

2.Křížová čakra – Harmonie - oranžová barva - Sakrální čakra je spojena s harmonií a pocity. Vztahy k druhým a k sebeúctě. Když je otevřená dochází k přirozenému toku pocitů, nadšení, vášně, důvěrnosti a sdílení.

3.Solar plexus čakra - Odvaha - žlutá barva - je spojena s odvahou, silou a vůlí. Když je otevřena jsme si vědomi vlastní hodnoty a osobní síly. Jsme aktivní, činní, soběstační a asertivní.

4.Srdeční čakra - Láska - zelená barva - z této otevřené a harmonizované čakry plyne láskyplnost, soucit, vřelost a přátelství. Máme v rovnováze dávání a přijímání, prožíváme harmonické vztahy.

5. Krční čakra – Kreativita - modrá barva - je spojena s kreativitou, komunikací a sebevyjádřením.  Když je otvřena  naše vyjadřování plyne přirozeně na základě skutečných pocitů, jsme schopni přijmout informace od druhých a jsme otevřeni změnám.

6. Čakra třetího oka – Intuice - barva indigo - je spojena s intuicí, vnitřním zrakem, vizualizaci a odpovědností za sebe sama. Když je otevřena jsme v rovnováze, nasloucháme své intuici, prožíváme ji, vnímáme své vize a jsme schopni je realizovat.

7.Korunní čakra – Moudrost - fialová barva - bytí v jednotě a moudrost .Temenem hlavy k nám proudí vesmírné energie. Když je tato čakra otevřena jsme napojeni na univerzální vědomí, jsme si vědomi jednoty vesmíru, světa a sebe.

Pití revitalizované vody zharmonizované barvami, symboly, pozitivními afirmacemi a tvarem “zlatého řezu”sklenic, nám může pomoci k harmonizaci našich čaker. Čakry jsou energetická centra. Existuje 7 základních čaker a jsou umístěny na vertikální ose těla. Každá z nich má určitou vlastnost související s konkrétní částí těla, její energií a naší psychikou.

Tvar a design sklenice Mythos byl navrhnutý podle principů zlatého řezu. Revitalizovaná voda vykazuje už po 3 minutách šestistrannou krystalickou strukturu, která signalizuje její zvýšenou míru energie a životní síly.

Přírodní tvar sklenice je na dně doplněn květem života, který je považován za symbol obsahující veškerou geometrii života, tak jak jej známe na planetě Zemi.

Je to silný energetický zářič, pozitivně ovlivňující kvalitu vody.

Pijeme s vděčností a láskou.

Vaše komentáře

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář