Přírodní tělová houba Michael's Original

 
Vegan - 100% rostlinný výrobek, neobsahuje žádné živočišné složky
Kód produktu 542
Výrobce Michael's Original
Kategorie Přírodní kosmetika a zdraví
Dostupnost Objednáno
Cena bez DPH 37,19 Kč
Cena vč. DPH 45 Kč
Položka byla vyprodána...
 
 
Čistě přírodní houba na tělo, bez plastu, ropných látek, chemických lepidel. 100% rozložitelná. Vyrobená ručně ze speciální odrůdy tykve (Lufa válcovitá). Houba po namočení změkne, výrazně zvětší objem a velmi dobře drží. Výborně prokrvuje pokožku.
  • Odstraňuje odumřelé kožní buňky a uvolňuje ucpané mazové žlázy.
  • Prevencí a pomoc při celulitidě.
  • Na unavené svaly.
  • Stimuluje krevní oběh.
  • Osvěžuje a povzbuzuje unavený organismus.
  • Houby z Lufy používala již Kleopatra.
  • Má velmi dlouhou životnost.

Pro prodloužení životnosti této houby po použití vymáchejte v čisté vodě, vyždímejte a nechat uschnout. Houba dobře snáší i vyšší teploty, možno občas i vyvařit, pokud je to nutné.

Každá houba má provázek na zavěšení houby. 

Tato houba je vyrobená na Filipínách na malé eko farmě. Výroba je velmi ekologická, využívají se jen přírodní obnovitelné suroviny a solární energie. K pěstování tykví se nepoužívají chemická hnojiva. Do Evropy je dopravována lodní dopravou.  Obal z recyklovaného papíru.

 

MIchael´s Original

Zakladatelé a majitelé firmy Michael´s Originals jsou Ben a Nancy. Nancy je z Filipín a jako dítě se přestěhovala do do Velké Británie. Ben je angličan, kuchař, který jeden čas spolupracoval s Jamie Olivierem. Při návštěvě rodiny Nancy na Filipínách si Ben všiml, že používají zvláštní přírodní houbičky na nádobí i na tělo, které jsou vyrobeny ze speciální odrůdy tykve (Lufa válcovitá). Ta je domovem je v tropech jihovýchodní Asie. Pěstuje se ale i v Africe a jižní Americe. Jejich vlastnosti byly oceňované již ve starém Egyptě a používala je prý i Kleopatra protože houby z lofy mají pro pokožku blahodárné účinky Bena tyhle houby zaujaly a první množství přivezl do Evropy. Zde se tyto čistě přírodní houby, které skvělě fungují a dlouho vydrží, setkaly s velkým úspěchem. Ben a Nancy se proto rozhodli opustit Evropu a na Filipínách vybudovali vlastní farmu, která pěstuje tyto tykve a vyrábí z nich různé houbičky a houby pro evropské zákazníky. Při pěstování a následné výrobě produktů zaměstnává výhradně zaměstnance z místa, kteří by jinak museli za prací dojíždět do města, pokud by jí vůbec našli. Výroba je velmi ekologická, využívají se jen přírodní obnovitelné suroviny a solární energie. Výrobky jsou baleny do recyklovaných obalů a do Evropy jsou přepravovány lodní dopravou. Značka Michael´s je odvozena od jména syny Bena a Nancy – Michaela.

Vaše komentáře

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář