FeelGoodFamily

Certifikaty

logo_bdih_naturkosmetik       

BDIH, certifikát označující kontrolovanou přírodní kosmetiku.

icea       

 ICEA, ochranná známka pro bio kosmetiku udílená italským institutem pro etickou a eco-friendly certifikaci.

 

glutenfree       

Gluten Free (Bez lepková potravina).

leaping bunnies        

LAV, ochranna známka sdružení, které ochraňuje práva zvířat, osvědčuje, že produkty nebyly testovány na zvířatech.

 

logo-regionalni-potravina-jk

Značka 'Regionální potravina' zaručuje původ potraviny. Zaručuje poctivé a kvalitní výrobky z domácí produkce. Podporuje zároveň malé a střední producenty z regionů.

 

vegan-logo

Logo se zelenou slunečnicí označuje výrobky zcela bez živočišných produktů a netestované na zvířatech. Uděluje jej britská nezisková organizace Vegan Society založená na podporu filosofie a životního stylu veganství. Produkty musí splňovat standardy Vegan Animal-free Standards.

latest-fairtrade-logo     

Fair Trade (spravedlivý obchod) je způsob obchodu s drobnými pěstiteli z rozvojových zemí. Fair Trade podporuje férovější přístup k mezinárodnímu obchodu a klade důraz na jeho sociální a ekologické rozměry. Cílem Fair Trade je dát šanci lidem z rozvojových zemich vymanit se vlastními silami z chudoby a žít důstojný život. Na správné užívání ochranné registrované známky Fairtrade dohlíží certifikační a kontrolní asociace. 
 

NATRUE_CO_R

Mezinárodní nezisková organizace Natrue nebo-li True Friends of Natural and Organic Cosmetics, svým logem garantuje vysokou kvalitu přírodních kosmetických produktů. Zaručuje splnění nejvyšších standardů, neboť produkty s tímto certifikátem musí být nejméně ze 75 % přírodní.

logo_ecocert_green

Ecocert je nezávislá mezinárodní společnost zabývající se kontrolou a certifikací výrobků obsahujících suroviny z kontrolovaného ekologického zemědělství. V současnosti patří mezi největší certifikační společnosti pro výrobky z moha oblastí včetně bio kosmetiky.

Demeter_Logo

Ochranná známka Demeter se užívá pro označení produktů biodynamického zemědělství v přibližně padesáti zemích světa. Certifikát Demeter je udělován po splnění dalších kritérií nad rámec ekologického zemědělství (každá země má vlastní národní standard) a užití této značky je podmíněno velmi přísnými kontrolami a smluvními podmínkami.