FeelGoodFamily

O nás

Feel Good Family je sdružení přátel s cílem prosazovat vědomý životní styl.

Především bychom se rádi podělili o poznatky, které získáváme díky našim zájmům a koníčkům a informovali co nejšírší veřejnost o aktuálním dění, které se týká zdravého stravování a ekologicko-etických praktik v každodenním životě.

Nemusíte být vegetariáni, vegani, či vitariáni, alias raw foodisti a přesto si můžete užívat kvalitní, prověřenou a především plně výživnou stravu. My ve FGF nicméně věříme, že čistě rostlinná strava je tou nejsnažší možnou cestou k optimálnímu zdraví. Tento e-shop chce přispět k trendu, kdy kvalitní a zdravé potraviny jsou běžnou součástí našich všedních i svátečních dnů. 

Nabízíme Vám prověřené potraviny, které sami používáme a které uspokojí nejen Vaše chutě, ale zároveň poskyktnou tělu řadu tolik potřebných živin. Věříme také, že nutričně vyvážená strava bez chemických přísad přímo souvisí s psychickým rozpoložením a tudíž budete-li zdravě jíst, budete rozhodně štastnější.

V nabídce máme také eko kosmetiku, eko drogerii a krmivo pro psy.

FGF e-shop je živým organismem, ketrý se neustále vyvíjí, aktualizuje a také doplňuje o nové zboží. Věřte, že uděláme maximum, aby vaše zkušenost zde byla co nejlepší. Budeme také velice vděční za jakoukoliv podnětnou připomínku či nápad, jak obchod vylepšit.

Přejeme Vám mnoho lásky, zdraví a příjemné nakupování.

Tým FGF