FeelGoodFamily

Velkoobchod

 

Peppersmith  žvýkačky a minty jsou jiné než běžně dostupné alternativy v současné době na trhu, protože používají vysoce kvalitní mátu peprnou, přírodní sapotovou šťávu a přísady pouze přírodního původu. Peppersmith nepoužívá žádné umělé příchutě, barviva nebo konzervační přípravky, žádná umělá sladidla (aspartam) nebo výrobky na petrochemické bázi. Peppersmith žvýkačky jsou  lahodné a přirozeně osvěžující.

Naše žvýkačka je vyrobena z vybraných odrůd sicilských citrónů Femminello a Monachello nejlvyšší kvality a vychucena charakteristickou anglickou mátou peprnou pěstovanou v Hampshire, která jí dodává typickou svěžest. A jak se od naší firmy očekává, neobsahuje žádné umělé příchutě, barviva, konzervační přípravky ani aspartam.

Navíc místo sladidla obsahují žvýkačky xylitol, který doporučuje Britská asociace zubních lékařů, poněvadž je ceněn pro svoji schopnost chránit zuby před zubním kazem a tvorbou plaku. Navíc má xylitol o 40% kalorií méně než cukr, o 75% méně sacharidů a má nízký Gl (7). V některých zemích se vyrábí z kukuřičných klasů, ale my dáváme přednost stromům, protože tím máme jistotu, že se do našich produktů nedostanou škodlivé látky z geneticky modifikovaných rostlin. Náš xylitol je stoprocentně nezávadný, protože pochází z bříz a buků z ekologicky udržovaných lesů v Evropě.

Máme velkou radost, že nyní Vám můžeme tyto produkty nábídnout.

www.peppersmith.cz

 

organix logo_1

 

Zdravé dobroty & za tím si stojíme
Svého slibu dodávat veškeré potraviny bez podřadných ingrediencí se důsledně držíme jako záruky jakosti.
Nevyžadují to však žádné právní předpisy ani potravinářské normy. Namísto porušování vlastních pravidel, která jsme si svědomitě vytvořili, spočívá naše poslání ve zlepšení potravin pro naše děti.
Toto nejlepšího se přitom snažíme dosahovat prostřednictvím vlastní přísné morálky a stejný přístup požadujeme i od ostatních. Proč? Odpověď je velmi jednoduchá, strašně rádi všechno zlepšujeme.
Pouze ekologické suroviny
Slibujeme, že budeme používat výhradně ekologické složky. Pouze přírodní potraviny jsou zárukou minimálního možného obsahu pesticidů ve výsledném produktu. Ekologické zemědělství rovněž vychází z péče o zvířata na vysoké úrovni a ochrany životního prostředí.
Bez zbytečností
Slibujeme, že budeme používat rozpoznatelné suroviny, které plní daný účel. Znamená to vynechat veškeré zbytečné přísady a upřímnost a pravdivost tohoto tvrzení si lze snadno ověřit na obalech našich výrobků.
 
 
 
 

Fudgio logo

Super Fudgio je polská značka vyrábějící veganské a bio karamelové bonbóny, čokolády a lahodné krémové pomazánky. 

www.superfudgio.cz

  

sunandseed_logo

Společnost Sun & Seed vznikla jako malá rodinná farma, která se postupně rozrostla v globální kooperaci s ekologicky smýšlejícími farmáři široko daleko. Sun & Seed se snaží vždy zajistit spravedlivé ceny jak pro jednotlivé farmáře tak pro jejich odběratelé. Vzhledem k vysokým požadavkům na kvalitu, Sun & Seed si velice šetrně výbírá své partnery a dodavatelé. Sun & Seed je etickou společnosti a pokud je to možné, vyhýbá se letecké přepravě zboží. Sun & Seed výrábí především 'raw' neboli živou stravu pokud možno v bio kvalitě. 

www.sunandseed.cz

  

logo-def_1

Vysoce kvalitní gurmánská čokoláda. Crudo je ručně vyráběná z těch nejlepších ingrediencí. Crudo čokoláda je v bio kvalitě, 100% vegan a raw. Neobsahuje cukr a žádné jiné nahrážky nebo plnidla jako soy lecitin. Společnost Cacao Crudo se řadí mezi první italské výrobce 'raw' čokolády. Cílem Cacao Crudo bylo vyrobit produkt, který by byl jak zdravý tak i chuťově opravdu gurmánský, vyroben z nejkvalitnějších bio ingrediencí a opravdu s transparetním dodavatelským řetězcem. Cacao Crude také respektuje životní prosředí a všechny ingredience jsou absolutně bez jakékoliv živočišné složky.

www.cacaocrudo.cz

 

Smaakt

Firma De SmaakSpecialist se ubírá dobrým směrem. Před více než deseti lety jsme zahájili podnikatelskou aktivitu a už čtyři roky obohacujeme trh s bio produkty a doufáme, že se nám také daří zvyšovat povědomí našich zákazníků o bio potravinách a snažíme se, aby byly biopotraviny cenově přístupnější.

Všichni v naší firmě věříme, že máme zodpovědnost za náš svět, a proto jsou produkty, které prodáváme, nejen chutné a vysoce kvalitní, ale zároveň jsou vyrobeny s péčí a láskou k lidem, zvířatům a přírodě.

www.smaakt.cz

 

BioToday liggend VO logo

Bio Today
Zachovejte svět, vylepšete chuť!

Vycházíme z této filosofie a neustále hledáme potraviny, které se vyrábějí poctivým způsobem. A není to jen proto, že báječně chutnají, ale i proto, že chceme zachovat svět, ve kterém žijeme. Zkuste to taky!
Lidé a zvířata jsou závislí na čisté vodě. Vyrábíme naše bio produkty s respektem k přírodě, nepoužíváme toxické pesticidy, což znamená, že půda a voda zůstávají čisté a zdravotně nezávadné.
Ovlivňujeme svět a budoucnost našich dětí. Usilujeme o zdravou Zemi, na které může příroda ukázat, co umí. 

www.biotoday.cz

Raworganicfood
Raw Organic Food

Našim cílem je uvádět na trh bio potraviny nejvyšší kvality. S respektem k člověku, zvířatům a přírodě chceme našim zákazníkům poskytovat jen ty nejlepší produkty.
Jsme zodpovědní za naši planetu a záleží na každém z nás. Za každým naším rozhodnutím bychom měli mít vždycky na paměti zdraví naší planety.

Výběr našich RAW Superpotravin se skládá z přírodních produktů s širokým použitím. Naše produkty jsou plné základních vitamínů, minerálů a antioxidantů, které podporují dlouhý a zdravý život. Příroda nás zásobuje základními a dobře stravitelnými živinami. 

Raw Organic Food

LoveRaw VO logo

Firma LoveRaw se zrodila v květnu roku 2013, kdy jsem pocítil naprosté vyčerpání z nezáživné práce v investiční bance a věděl jsem, že se něco musí změnit. Odstěhoval jsem se mezi zelené pastviny španělské Andalusie. Potom mi zemřel otec a když jsem se vyrovnal s touto ztrátou, rozhodl jsem se, že chci žít zdravě nejen kvůli své rodině a přátelům, ale i kvůli všem ostatním, kteří o to mají zájem. Objevil jsem bio svět a důležitost zdravé výživy, jaký má strava vliv na naše tělo a mysl, jak ovlivňuje náš život a to, jak se cítíme. Nebylo cesty zpátky, postupně jsem přešel do světa bez pšenice, lepku, mléčných výrobků a bez cukru. Nikdy v životě jsem se necítil lépe… a chtěl jsem se o tuto zkušenost podělit s ostatními lidmi.

Firma LoveRaw je úspěšná díky svému zaujetí zdravými produkty, k jejichž výrobě se používají pouze ty nejlepší a nejčistější ingredience. Naše produkty najdete v celé řadě obchodů se zdravou výživou a v ovocných barech po celé Velké Británii, Evropě, Asii a na Blízkém východě. Jsme tým mladých, výstředních nadšenců, který slaví úspěchy se svými skvělými výrobky, které si naši zákazníci zamilovali.

Odmítáme status quo, jsme v pohodě a nebereme sebe ani život příliš vážně!

www.eatloveraw.cz

 

logo wostok

Skvělé a chuťově jedinečné bio limonády z Německa.

www.wostok.cz

 

Cococo-Logo-140x124

The Coconut Company společnost úzce spolupracuje se zemědělskými farmami a potravinářskými firmami, prtože usiluje o co nejvyšší kvalitu výrobků. Jejich nezbytnou podmínkou je, aby kokosy byly v raw kvalitě a prošly minimálním procesem zpracování, aby se zachovaly všechny důležité minerály a vitamíny. Navíc zpracovávají kokosy, které pocházejí výhradně z farem, kde se hospodaří přirozeným způsobem bez použití pesticidů a herbicidů. Jejich dodavatelé na Filipínách a v Srí Lance jsou držitelé certifikátu Bio, Fair Trade, košer a halal.
Jejich výrobky neobsahují geneticky modifikované potraviny, neobsahují lepek ani laktózu. Rovněž neobsahují žádné umělé přísady, příchutě a konzervační prostředky. The Coconut Company Vám nabízí potraviny v podobě, v jaké by vám je chtěla nabídnout sama příroda.
Jejich poslání je prosté - přinést vám přirozený a zdravý životní styl prostřednictvím zdravých výrobků z kokosu v raw a bio kvalitě. Kokosové ořechy byly důležitým zdrojem zdraví pro mnoho generací obyvatel Asie, Tichomoří a Afriky. Odborníci na zdravou výživu zařadili kokos mezi superpotraviny, protože je bohatým zdrojem bílkovin a přírodních tuků, které z něj dělají vydatnou nutriční bombu.
Kokos posiluje imunitní systém a pomáhá nám bojovat se škodlivými viry, bakteriemi a plísněmi, poněvadž má antivirové, antibakteriální a protiplísňové vlastnosti. Kokos je také bohatým zdrojem minerálů, mědi, zinku, železa, hořčíku, fosforu, draslíku a selenu.


zn_chewsy_FGF

Chewsy se narodil poté, co se dozvěděl, že běžná žvýkačka, kterou vidíte na policích supermarketů, je plná umělých ingrediencí, jako je aspartam, acesulfam draselný, butylovaný hydroxytoluén či syntetická gumová báze (a to jsme z nich vyjmenovali jen pár).
Zbavili jsme se všech ošklivých, zdraví škodlivých a chemicky upravených látek obvykle obsažených ve žvýkačkách a vyrobili jsme šíleně zdravou a chutnou žvýkačku zcela z přirodních látek. Jsme upřímní. Jsme čistí. Jsme opravdu tou nejlepší alternativou k umělé žvýkačce. Milujeme naši žvýkačku a věříme, že si ji zamilujete také!

www.chewsygum.cz


benevo-logo-and-tag-425px

Věříme, že Benevo představuje plnohodnotnou alternativu k masným produktům pro domácí zvířata. Nahradili jsme důležité živiny nacházející se v masných produktech biologicky dostupnými, rostlinného původu. Naše jméno  ‘Benevo’, pochází ze slova ‘Benevolent’, značící  ‘podporu blahobytu a štěstí druhých. Benevo produkty jsou schválené UK Vegan Society a Vegetarian Society. Benevo je rovněž schválené organizací PETA za netestování na zvířatech. Získali jsme také maximálních 100 ze 100 bodů časopisem Ethical Consumer Magazine.

www.benevo.cz

 

Velkoobchodní a dodací podmínky pro odběratele. 

 • minimální odběr 600 Kč včetně DPH
 • objednávky nad 2000 Kč bez DPH zavážíme zdarma po Praze a okolí
 • objednávky nad 3000 Kč bez DPH zasíláme zdarma po ČR
 • objednávky nad 4000 Kč bez DPH zasíláme zdarma do zahraničí

Způsoby objednání

 • via web: Poté, co se zaregistrujete na www.feelgoodfamily.cz jako firma (podmínkou je vyplnit IČ), Vás schválíme na základě platného a relevantního IČa. Zařadíme Vás jako velkoodběratele a registraci vám potvrdíme emailem nebo telefonicky. Po dalším přihlášení uvidíte v našem internetovém obchodě velkoobchodní ceny, za které budete moci objednávat.
 • emailem: pomocí objednávkového formuláře na velkoobchod (at) feelgoodfamily (dot) cz. Objednávkový formulář zasíláme na vyžádání emailem.
 • telefonicky:  +420 299 149 737, +420 725 888 993

Dodací podmínky

 • Zboží skladem, expedujeme obratem do 2 pracovních dnů. Zboží, které není skladem (uvedeno na webu), expedujeme cca do 3 týdnů. Informace o termínu dodání poskytujeme po obdržení objednávky tentýž pracovní den.
 • Objednávky potvrzujeme emailem nebo telefonicky.
 • Pokud se vám při přebírání balíčku bude zdát, že je jeho obsah poškozen, nebo uvidíte zřetelně poškozený obal, zásilku odmítněte převzít a sepište s kurýrem protokol o škodě. Napište nám co nejrychleji krátký mail nebo sms o stavu zásilky a my vám obratem pošleme zásilku znovu. Pokud balíček přeberete bez výhrad, přepravce nám reklamaci neuzná.

Platební podmínky

 • Konkrétnější informace poskytneme na vyžádání.

Registrace pro velkoobchod zde

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.