FeelGoodFamily

PROVĚŘENÉ KVALITNÍ POTRAVINY

organic-food

Všechny produkty, které u nás naleznete, prochází před přidáním do nabídky pečlivým výběrem, ve kterém produkt prověřujeme hned z několika hledisek, která korespondují s naší vizí.

1. Čteme za vás složení

U nás nemusíte ztrácet čas pročítáním ingrediencí u jednotlivých produktů a zběsilým hledáním všech položek na internetu - děláme to za vás. Dbáme na kvalitu, a proto v naší nabídce jen stěží naleznete produkty s umělými přísadami nebo třeba rafinovaným řepným cukrem. Naše produkty jsou vyrobeny z geneticky NEmodifikovaných plodin, neobsahují palmový olej, umělá sladidla, konzervanty ani stabilizátory, barviva a ani umělá sladidla.

2. Na kvalitě nám záleží

Velká většina námi nabízeného zboží splňuje kritérium BIO - což je značka, která přísluší certifikovaným produktům ekologického zemědělství. A nejen to - v naší nabídce často naleznete také produkty s označením RAW, tedy produkty, při jejichž zpracování nepřesáhla teplota více než 42 stupňů Celsia - díky této šetrné přípravě tak v produktech zůstává přesně to správné množství vitamínů a minerálů, které naše tělo potřebuje pro správné fungování a optimální zdraví. Všechny produkty, které se v našem obchodě nacházejí, splňují označení VEGAN - tedy jsou vyrobeny z čistě rostlinných produktů a na jejich výrobu nebylo využito žádného živočišného podílu.

3. Každý dodavatel musí splňovat naši filosofii

V našem sortimentu se objevují dodavatelé ze všech koutů světa, všichni však mají jedno společné - splňují naši filosofii a náhled na svět. Každý z našich dodavatelů se snaží obohatit svět o kousek zdraví a koná v souladu s přírodou. Díky tomu Vám můžeme nabízet jen ty nejkvalitnější rostlinné potraviny, drogerii a kosmetiku. Naši dodavatelé pochází především z Velké Británie, Holandska, či Itálie, tedy zemí, kde jde potravinářšký průmysl evolučně kupředu.

4. Snažíme se zajistit Vám přijatelné ceny

Jsme si vědomi toho, že v dnešní době jsou kvalitní potraviny drahé, avšak my se snažíme držet ceny - vzhledem ke kvalitě potravin - na nejnižší dostupné hranici. Přáli bychom si rozšířit zdravé potraviny do povědomí více lidí a jsme si vědomi, že mnohé zákazníky vysoké ceny odradí, proto se snažíme Vám přinášet kvalitní, avšak ne předražené produkty.

5. Nezaměřujeme se pouze na jídlo

Nejen jídlo je to, oč tu běží. Máme na paměti, že v dnešní době jsou zdravé potraviny již běžně k sehnání, avšak drogerie a pomůcky pro domácnost už tak jednoduše neseženete. Proto Vám nabízíme širokou škálu produktů z ekodrogerie, která je šetrná jak k vašemu tělu, tak k životnímu prostředí kolem Vás. V naší nabídce naleznete také pomůcky do domácnosti, které nejen že svým procesem výroby podporují naši filosofii, ale také pomáhají redukovat přemíru odpadů na této planetě. Kosmetika, která se nachází v našem sortimentu je vyrobena z čistě rostlinných zdrojů, přičemž dbáme na to, aby žádný z našich produktů nebyl testován na zvířatech.
A samozřejmě nezapomínáme ani na naše mazlíčky - pro ně nabízíme hned několik druhů vysoce kvalitního krmiva a doplňků pro jejich optimální kondici a zdraví, opět s důrazem na šetrnost k životnímu prostředí.

Každý z produktů přidaný na náš obchod musí splňovat všechna kritéria se stoprocentní úspěšností. Před přidáním navíc všechny produkty podléhají testování, při kterém potraviny či výrobky vlastnoručně ozkoušíme, zanalyzujeme a rozhodneme se, zda o takovýto produkt vlastně stojíme. K vám se tak dostanou pouze ty nejkvalitnější a nejlepší produkty, které našima rukama projdou a vy tak nemusíte ztrácet čas a můžete pohodlně a rychle nakupovat.