FeelGoodFamily

de Smaakspecialist, Strana 2

Smaakt WS

de Smaakspecialist

Firma De SmaakSpecialist se ubírá dobrým směrem. Před více než deseti lety jsme zahájili podnikatelskou aktivitu a už čtyři roky obohacujeme trh s bio produkty a doufáme, že se nám také daří zvyšovat povědomí našich zákazníků o bio potravinách a snažíme se, aby byly biopotraviny cenově přístupnější.

Všichni v naší firmě věříme, že máme zodpovědnost za náš svět, a proto jsou produkty, které prodáváme, nejen chutné a vysoce kvalitní, ale zároveň jsou vyrobeny s péčí a láskou k lidem, zvířatům a přírodě. 

English:
SmaakSpecialist sails a beautiful course. More than ten years ago we started as entrepreneurial initiative. For four years, we have been enlivening the organic products market in the hope of raising awareness for organic food among consumers and making the purchase of organic goods more accessible.

We at SmaakSpecialist believe we have a responsibility to care for our world. The products we sell, therefore, are not only very tasty and high quality, but produced with attention and love for people, animals and nature.

Stránka 2 z 2 - 16 položek celkem
Majonéza, vegan, bio – Smaakt, 230 g
99 Kč

Naše báječná bio majonéza Smaak neobsahuje vejce a je vhodná pro vegany.

9401
lup
78 Kč

Semena vlčího bobu v přírodním nálevu (bez příchutě)

5893
Rajčatový protlak, Bio – Smaakt, 100g
52 Kč

Smaakt rajčatový protlak je vyráběn z Bio rajčat, bez umělých přísad. Rajčatový protlak je ideální ingrediencí do...

9222
115825 rostlinna nahrada vajec bio smaakt 20g
57 Kč

Rostlinná a bio náhrada vajec od Smaakt

6683

Stránka 2 z 2 - 16 položek celkem