FeelGoodFamily

de Smaakspecialist, Strana 4

Smaakt WS

de Smaakspecialist

Firma De SmaakSpecialist se ubírá dobrým směrem. Před více než deseti lety jsme zahájili podnikatelskou aktivitu a už čtyři roky obohacujeme trh s bio produkty a doufáme, že se nám také daří zvyšovat povědomí našich zákazníků o bio potravinách a snažíme se, aby byly biopotraviny cenově přístupnější.

Všichni v naší firmě věříme, že máme zodpovědnost za náš svět, a proto jsou produkty, které prodáváme, nejen chutné a vysoce kvalitní, ale zároveň jsou vyrobeny s péčí a láskou k lidem, zvířatům a přírodě. 

English:
SmaakSpecialist sails a beautiful course. More than ten years ago we started as entrepreneurial initiative. For four years, we have been enlivening the organic products market in the hope of raising awareness for organic food among consumers and making the purchase of organic goods more accessible.

We at SmaakSpecialist believe we have a responsibility to care for our world. The products we sell, therefore, are not only very tasty and high quality, but produced with attention and love for people, animals and nature.

Stránka 4 z 4 - 39 položek celkem
115825 rostlinna nahrada vajec bio smaakt 20g
57 Kč

Rostlinná a bio náhrada vajec od Smaakt

6683
1688 veganske ravioli bio vegan smaakt 250g
Akce
52 Kč
114 Kč (–54 %)

Minimální trvanlivost do: 03.08.2022 Ravioli s veganským sýrem. Lahodná chuť, snadná příprava.

1688A
7709 zlatá kukuřice bio smaakt
61 Kč

Tuto neuvěřitelně všestrannou kukuřici můžete ihned přidat do všech možných pokrmů.

7709

Stránka 4 z 4 - 39 položek celkem