FeelGoodFamily

Goldim

Webová stránka značky: Goldim

 

GOLDIM spol. s r. o. je česká rodinná společnost zaměřená na vývoj a výrobu speciálních potravin.HISTORIE

:
Společnost GOLDIM byla založena v Praze v roce 1992 s cílem vyvíjet a vyrábět potraviny, které přispějí k dobrému zdraví všech věkových skupin našeho obyvatelstva.Již v roce 1996 jsme na trh uvedli první probiotické doplňky stravy ve formě instantních nápojů, tobolek a následně i tablet.


Jedním z prvních doplňků stravy v portfoliu společnosti se stala ProbioFlora, první české probiotikum s prebiotickou složkou.V roce 2000 jsme náš sortiment rozšířili o první výrobky určené pro dětskou výživu – instantní nápoje a rehydratační prostředek Kulíšek.Nároky na výrobní kapacitu se neustále zvyšovaly a již nebylo možné pokračovat v pražských prostorech. Proto jsme se rozhodli přestěhovat se do vlastních výrobních prostor v krásném prostředí jižních Čech – do Soběslavi, kde od roku 2001 probíhá kompletní výroba, kterou v současnosti zajišťují 4 technologické linky..Od roku 2003 vyvíjíme a vyrábíme produkty také pro zahraniční trh – většinou pod privátními značkami.Neustále pracujeme na vývoji nových výrobků a hledáme další cesty, jak přinést zákazníkům kvalitní a zdraví prospěšné produkty. V roce 2005 proto začala pod značkou BABIO vznikat řada výrobků vyráběných v biokvalitě a určených pro kojence, malé děti a jejich maminky.
Jako první byly na trh v roce 2006 uvedeny kojenecké a dětské biočaje v nálevových sáčcích a biočaj pro kojící maminky.

Následoval dětský mléčný biocukr s prebiotikem a instantní kojenecké a dětské biočaje (nyní bionápoje).
V roce 2008 byla BABIO řada rozšířena o kojenecká biomléka a kojenecké a dětské biokaše mléčně-obilné i čistě cereální.V roce 2007 byl zahájen velký inovativní vývoj rozsáhlé řady doplňků stravy a potravin pro redukci hmotnosti.SOUČASNOST

:
Rok 2012 pro nás znamenal spoustu změn a novinek.


Postupně jsme ukončili výrobu BABIO biomlék na bázi kravského mléka.Naše vývojová a provozní laboratoř neustále spolupracuje s renomovanými výzkumnými pracovišti v České republice. Spolupráce s externími odborníky nám pomáhá udržet krok s rychlým tempem vývoje moderních technologií a umožňuje využívání nových vědeckých poznatků z oblasti zdravé výživy, medicíny, fyziologických pochodů i léčebných postupů.
Tyto poznatky nás pak inspirovaly k vývoji převratné NOVINKY na trhu s dětskou výživou – Kozích kaší, které jsme uvedli na český trh v lednu roku 2012.


Všechny informace o Kozích kaších a jejich přednostech najdete na stránkách www.kozikase.cz.Náš sortiment nyní zahrnuje následující produkty:

•    výrobky pro kojeneckou a dětskou stravu (řady BABIO, ČIPERKA, Kozí kaše)
•    doplňky stravy – ProbioFlora, Formule Játra, Formule Šalvěj, UROefekt, UROefekt junior, PinnoThin™,

     THERMOMAGIC, BIO ZELENÝ JEČMEN, PROKLOUBIN
•    potraviny pro zvláštní výživu – SLIM Q
•    rehydratace (potraviny pro zvláštní lékařské účely) – Kulíšek, Kulíšek forte, Iontia prebio, Iontia prebio vanilková.


V září roku 2012 jsme ve spolupráci s Českou asociací sester uspořádali první vzdělávací konferenci pro zdravotní sestry v Soběslavi. Akce byla hodnocena velmi pozitivně účastníky i přednášejícími.

Nově jsme ve spolupráci s rádiem Frekvence 1 natočili spot, který poběží na jejich stanici v dubnu a květnu 2014. Nahrávku si můžete poslechnout ZDE.


Péči o své zákazníky věnujeme nejvyšší pozornost a vaše názory a podněty následně promítáme do dalšího vývoje. Věříme, že každý může nalézt v našem sortimentu to, co mu bude chutnat a zároveň přispívat k dobrému zdravotnímu stavu a udržení dobré psychické pohody

CERTIFIKACE

:
Všechny produkty vyrábíme ve vysoce hygienických podmínkách pod přísným dohledem státních i nestátních dozorových orgánů.V roce 2001 jsme v nově postaveném výrobním závodě v Soběslavi zavedli zásady správné výrobní praxe, metody kritických bodů a systému řízení kvality. Počátkem roku 2003 se nám podařilo získat certifikáty HACCP a ISO 9001:2001 (nyní ČSN EN ISO 9001:2009) a od té doby je stále úspěšně obnovujeme. Před  uvedením nové výrobkové řady BABIO v roce 2006, kterou vyrábíme v biokvalitě, jsme se stali držiteli Certifikátu výrobce BIOPOTRAVIN.V prosinci roku 2011 jsme u Úřadu průmyslového vlastnictví České republiky požádali o zápis užitného vzoru na nový výrobek – Kozí kaše. Užitný vzor byl zapsán v lednu roku 2012 v České republice a v listopadu i na Slovensku.V červenci roku 2012 byl našemu e-shopu udělen ZLATÝ certifikát BabyFriendly certificate – "Rozsáhlé spektrum baby friendly služeb na vysoké úrovni".


Tento certifikát potvrzuje vysokou kvalitu vyráběných produktů a poskytovaných služeb. Více informací o certifikátu naleznete na stránkách www.babyfriendlycertificate.cz.


•    HACCP – certifikát shody systému kritických bodů

•    ČSN EN ISO 9001:2009 – certifikát shody systému managementu kvality

•    BIO – certifikát výrobce biopotravin

•    Užitný vzor – Kozí kaše

•    BabyFriendly certificate – rozsáhlé spektrum baby friendly služeb na vysoké úrovniJsme členem několika organizací – Jihočeské hospodářské komory, Poradní komise Společnosti pro probiotika a prebiotika a Potravinářské komory.Trojí jištění přes certifikované systémy biovýroby, ČSN EN ISO 9001:2009 a správné výrobní praxe zajišťuje vysokou kvalitu veškeré produkce.

Žádné produkty značky Goldim nebyly nalezeny...