FeelGoodFamily

Desert Essence

Webová stránka značky: Desert Essence
 

 

Desert Essence

 

Desert Essence vznikla již před 30 lety v USA. Jejím hlavním cílem je vyrábět přírodní produkty tak, aby jejich složení a kvalita přispívaly k zlepšení Vašeho zdravého životního stylu. Produkty Organics zaručují vysokou kvalitu v mnoha příjemných přírodních vůních, s BIO složkami, jako je například kokos, maliny, červené hrozny, pistácie a další, které naleznete v našem e-shopu. Také nabízíme produkty NEUTRAL, zcela bez parfemace, které obsahují např. BIO jojobový olej, BIO zelený čaj, BIO mořské řasy a jsou vhodné i pro tu nejcitlivější pokožku.

Žádný produkt Desert Essence neobsahuje parabeny (umělé konzervanty), sodium-lauryl/ laureth sulfáty, ftaláty, umělá barviva, umělá aromata, silikony, EDTA, glykol ani žádné ropné složky.

Produkty firmy Desert Essence nebyly testovány na zvířatech, ani neobsahují živočišné složky, jsou 100% vegan.

Životní prostředí a Desert Essence

Desert Essence se od počátku snaží o to, aby výroba všech jejich produktů pomáhala zlepšovat životní prostředí. Používá proto na výrobu svých produktů BIO suroviny z celého světa, jejichž pěstování podporuje udržitelnost a ochranu životního prostředí. Odebírá například produkty jen od zemědělců, kteří se zavázali, že nebudou používat žádné umělé pesticidy, herbicidy nebo fungicidy.

Certifikáty:

NSF

NSF
Produkty Desert Essence Organics od roku 2009 splňují normy pro certifikaci NSF a musejí tak obsahovat kromě přírodního složení min. 70% složek v bio kvalitě.USDA ORGANICS

USDA ORGANICS
USDA certifikáty se liší podle podílu bio složek od méně než 70% až po 100%. Certifikát USDA označující produkty Desert Essence zajišťuje 100% složek v bio kvalitě.NATURAL PRODUCTS ASSOCIATION

NATURAL PRODUCTS ASSOCIATION
Pro získání certifikátu NPA:
- musí produkty obsahovat min.95% přírodních složek
- obaly musejí být z biologicky rozložitelných nebo recyklovatelných materiálů
                          - obsahovat pouze 100% přírodní aromata a barviva


LEAPING BUNNY

LEAPING BUNNY
Mezinárodně uznávané logo se skákajícím zajícem (Leaping Bunny) poskytuje záruku, že produkty Desert Essence ani jednotlivé složky ve všech fázích výrobku nebyly testovány na zvířatech.

 

150
2451150245

Stránka 1 z 1 - 6 položek celkem

Stránka 1 z 1 - 6 položek celkem

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.