FeelGoodFamily

Pro-bio

Webová stránka značky: Pro-bio

PRO-BIO, obchodní společnost s r. o. je první český výrobce a významný dodavatel širokého sortimentu kvalitních biopotravin.Podporujeme a rozvíjíme ekologické zemědělství, svou činností přispíváme k zachování zdravé planety.Vracíme zapomenuté tradiční plodiny a potraviny do života lidí.

 

Naše výroba podléhá pravidelné kontrole nezávislé organizace KEZ (ww.kez.cz). Samotné suroviny, výroba i konečný produkt jsou pravidelně kontrolovány a jen po splnění přísných legislativních podmínek získávaj oprávnění držet certifikát a nést tak ve svém názvu označení BIO.

Naši profesionalitu a kvalitu produkce deklarujeme držením certifikátu IFS (International Food Standard). Kontrola Normy IFS v sobě zahrnuje několik set konkrétních bodů, které je potřeba dodržovat. Patří mezi ně všechny fáze zpracování - od příjmu suroviny až po expedici výrobku. Součástí Normy je pravidelné sledování a zaznamenávání kritických bodů výrobku, zajištění dohledatelnosti původu suroviny, sledování alergenů a rizikových materiálů ve výrobě (dřevo, kov, sklo, tříštivé plasty) i periodická školení zaměstnanců.

Vzhledem k platnosti certifikátu, která je jeden rok, absolvuje naše firma audit akreditovanou certifikační organizací každoročně.

 

Žádné produkty značky Pro-bio nebyly nalezeny...